prawnik legnica

Mediacje sądowe oraz pozasądowe

T: 601-182-445 / | E: biuro@lexart-kancelaria.pl

Skuteczna mediacja

Mediacja to wygodna i korzystna alternatywa dla czasochłonnego, kosztownego i długotrwałego postępowania sądowego. Porozumienie zawarte przed mediatorem po zatwierdzeniu z ugodą zawartą przed sądem zyskuje moc prawną. Pośrednictwo wykwalifikowanej osoby może przynieść rozwiązania, o których nie było mowy wcześniej.

Cel mediacji

Cel mediacji to doprowadzenie w sposób satysfakcjonujący dla każdej ze stron rozstrzygnięcie istniejących konfliktów. Mediacje przeprowadzane są w atmosferze poufności, neutralności i bezstronności. Wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie, proponując swoim klientom usługi na najwyższym poziomie.

Nasza oferta mediacyjna w Legnicy

Jako jeden z nielicznych certyfikowanych mediatorów w Legnicy gwarantuję profesjonalną pomoc i opiekę podczas postępowań mediacyjnych w trakcie prowadzonych negocjacji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z pomocy profesjonalnego mediatora w Legnicy. Staramy się nieść kompleksową pomoc w ramach mediacji nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach.

 

Aktualności
18
09
2017
Ugoda a świadczenie z programu 500+
Ugoda a świadczenie z programu 500+


Zobacz więcej Zobacz wszystkie
PORADY ON-LINE
prawnik legnica W celu uzyskania pomocy bez wychodzenia z domu wystarczy, że skontaktujesz się z nami on-line. Gwarantujemy natychmiastową pomoc.


Zobacz więcej
SIEDZIBA
prawnik legnica Kancelaria mieści się w nowoczesnym budynku biurowym,nieopodal galerii Ferio. Oferujemy również możliwość spotkań w siedzibie klienta lub w innym dogodnym dla obu stron miejscu.


Zobacz więcej
Zaufali nam