prawnik legnica

Porady prawne on-line

T: 601-182-445 / | E: biuro@lexart-kancelaria.pl
Porada on-line
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail do korospendencji
Treść zapytania
Potwierdź że nie jesteś robotem

Porady prawne w Legnicy

Nasza kancelaria z siedzibą w Legnicy chce być zawsze blisko ludzi i ich problemów, dlatego postanowiliśmy stworzyć profesjonalne porady prawne, dostępne najszybciej, jak to możliwe. O poprawność porad prawnych dba grupa profesjonalnych prawników.

Błyskawiczna pomoc prawna

W celu skorzystania z porad prawnych on-line należy skontaktować się z kancelarią za pomocą formularza, zwięźle określając swój problem. Kancelaria skontaktuje się z Państwem w ciągu maksymalnie 2 godzin, przedstawiając wycenę porady. Po zaksięgowaniu opłaty na naszym koncie oraz przesłaniu przez Państwa w przypadku gdy to niezbędne skanu dokumentów, którymi dysponujecie zostanie udzielona wyczerpująca odpowiedź na zadane pytanie przedstawiająca wszelkie możliwe warianty postępowania.

Gwarantujemy wysoką jakość usług.

Nasze porady przedstawiane są w sposób zrozumiały co gwarantuje, że każdy uzyska czytelną odpowiedź.

Do korzystania z porad prawnych zapraszamy nie tylko mieszkańców Legnicy, ale osoby z dowolnej lokalizacji. Dzięki poradom on-line możemy łączyć się, proponując profesjonalną pomoc wykwalifikowanych specjalistów.

Aktualności
18
09
2017
Ugoda a świadczenie z programu 500+
Ugoda a świadczenie z programu 500+


Zobacz więcej Zobacz wszystkie
PORADY ON-LINE
prawnik legnica W celu uzyskania pomocy bez wychodzenia z domu wystarczy, że skontaktujesz się z nami on-line. Gwarantujemy natychmiastową pomoc.


Zobacz więcej
SIEDZIBA
prawnik legnica Kancelaria mieści się w nowoczesnym budynku biurowym,nieopodal galerii Ferio. Oferujemy również możliwość spotkań w siedzibie klienta lub w innym dogodnym dla obu stron miejscu.


Zobacz więcej
Zaufali nam