T: 601-182-445 / | E: biuro@lexart-kancelaria.pl

Upadłość konsumencka – czym jest?

Upadłością konsumencką nazywamy sytuację, gdy osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej nie są w stanie spłacić swoich długów. Umożliwia to rozłożenie zobowiązań na raty i uratowanie budżetu. Nasza kancelaria z Legnicy pomaga skutecznie ogłosić upadłość konsumencką.

Upadłość konsumencka – Twoja druga szansa

Orzeczenie upadłości stanowi szansę na nowe życie bez długów. Zapraszamy do kontaktu podczas, którego zaproponujemy spotkanie , na którym wyjaśnimy w jaki sposób złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości oraz jak przeprowadzić postępowanie upadłościowe, Kancelaria Lexart w Legnicy zapewnia pomoc na każdym etapie.

Upadłość konsumencka – etapy

Upadłość konsumencką rozpoczynamy od złożenia odpowiedniego wniosku do sądu. W tym czasie badane jest czy wniosek spełnia wszelkie wymagania i kryteria o upadłości konsumenckiej i czy nie pojawiają się żadne okoliczności decydujące o oddaleniu. Następnie ma miejsce właściwe postępowanie upadłościowe, w którym ustala się majątek dłużnika oraz ustala plan spłaty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Lexart z Legnicy.

 

Aktualności
18
09
2017
Ugoda a świadczenie z programu 500+
Ugoda a świadczenie z programu 500+


Zobacz więcej Zobacz wszystkie
PORADY ON-LINE
prawnik legnica W celu uzyskania pomocy bez wychodzenia z domu wystarczy, że skontaktujesz się z nami on-line. Gwarantujemy natychmiastową pomoc.


Zobacz więcej
SIEDZIBA
prawnik legnica Kancelaria mieści się w nowoczesnym budynku biurowym,nieopodal galerii Ferio. Oferujemy również możliwość spotkań w siedzibie klienta lub w innym dogodnym dla obu stron miejscu.


Zobacz więcej
Zaufali nam